До события осталось
790 - 3490 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Аквариум

Аквариум

Киев, Caribbean Club
Пятница 21 Июня 2019
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Три причини йти на ювілейний концерт БГ в Києві

Почути "Двері Трави": в репертуарі Бориса Гребенщикова є три пісні, знайомі кожному відданому слухачеві, але які жодного разу, за словами самого музиканта, ніколи ще не були виконані правильно. Йдеться про "Не витрачай час", "Для тих хто закоханий" і "Двері Трави" – на честь останньої названа концертна програма БГ. Від них все ще відчувається спека від сонця Махачкали, де пісні були написані, і розслаблена атмосфера справжнього реггі.

Група "Акваріум": не буде перебільшенням назвати "Акваріум" однією з найвідоміших груп. Народна любов до їхньої творчості так велика, що вже протягом 46 років музиканти дозволяють собі невпинно експериментувати зі звуком, формою і подачею. Такий ступенем довіри слухачів мають лічені команди, а як влучно висловилось одне музичне видання: "Акваріум – жива легенда, наші Rolling Stones і Боб Ділан в одній особі".

На сцені жива легенда: один з родоначальників російської рок-музики, Поет з великої літери, композитор, співак, гітарист, бард, письменник і журналіст. Борис Борисович Гребенщиков підтверджує стару тезу, що талановита людина талановита в усьому. Святкування ювілею на сцені – славна традиція для музикантів, а для глядачів це душевний концерт, де в приємній атмосфері можна насолодитися півстолітнім творчим доробком БГ і групи Акваріум.