До события осталось
590 - 2490 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Аквариум БГ 65

Аквариум БГ 65

Киев, Stereo Plaza
Суббота 08 Декабря 2018
20:00
Поделиться с друзьями

Ювілейний концерт: рок-поету Борису Гребенщикову виповнюється 65!

Борис Борисович Гребенщиков и группа “Аквариум” возвращаются в Киев, где выступят Борис Борисович Гребенщиков і група "Акваріум" повертаються до Києва, де виступлять 8 грудня концерт-холі Stereo Plaza. Концерт приурочений пам'ятної дати - легендарному музикантові виповнюється 65 років, з яких 47 він виступає в якості незмінного ватажка кращої арт-рок команди на всьому пострадянському просторі.

Три причини йти на ювілейний концерт БГ в Києві

Почути "Двері Трави": в репертуарі Бориса Гребенщикова є три пісні, знайомі кожному відданому слухачеві, але які жодного разу, за словами самого музиканта, ніколи ще не були виконані правильно. Йдеться про "Не витрачай час", "Для тих хто закоханий" і "Двері Трави" – на честь останньої названа концертна програма БГ. Від них все ще відчувається спека від сонця Махачкали, де пісні були написані, і розслаблена атмосфера справжнього реггі.

Група "Акваріум": не буде перебільшенням назвати "Акваріум" однією з найвідоміших груп. Народна любов до їхньої творчості так велика, що вже протягом 46 років музиканти дозволяють собі невпинно експериментувати зі звуком, формою і подачею. Такий ступенем довіри слухачів мають лічені команди, а як влучно висловилось одне музичне видання: "Акваріум – жива легенда, наші Rolling Stones і Боб Ділан в одній особі".

На сцені жива легенда: один з родоначальників російської рок-музики, Поет з великої літери, композитор, співак, гітарист, бард, письменник і журналіст. Борис Борисович Гребенщиков підтверджує стару тезу, що талановита людина талановита в усьому. Святкування ювілею на сцені – славна традиція для музикантів, а для глядачів це душевний концерт, де в приємній атмосфері можна насолодитися півстолітнім творчим доробком БГ і групи Акваріум.