Антитела

Антитела , Воскресенье 17 Ноября 2019, 19:00

Киев, Дворец Спорта
Воскресенье 17 Ноября 2019
19:00
Поделиться с друзьями

Перший стадіонний тур – Антитіла

Майже два роки музиканти з групи Антитіла готувалися до свого першого великого турне по стадіонах України. На честь 10-річчя бенду і виходу нового альбому "Hello" хлопці відправляються в подорож по містах, де віддані фанати з нетерпінням чекають концерту. Їх виступ в Києві відбудеться 17 листопада о 19:00 на території Палацу Спорту!

Чому не можна пропустити концерт Антитіла?

Останній концерт великого туру: бенд готував стадіонні концерти протягом 1,5 років. Хлопці не втрачали часу дарма і продумали свої виступи до дрібниць. На фанатів чекає ексклюзивні сцена, світло і серйозна режисерська робота. Київ стане останнім містом у списку музикантів, тому і очікувати від нього варто більшого!

Старе і нове: в першу чергу, Антитіла відправляються в тривалу дорогу, щоб презентувати українцям новий альбом "Hello". Але для шанувальників вони підготували щось більше, ніж випуск нової платівки. Фанатів чекає найбільша за історію групи музична програма. Крім композицій шостого студійного альбому, зі своїми кумирами ви зможете проспівати кращі старі хіти, серед яких обов'язково будуть "ТДМЄ" і "Лови момент".

Їх люблять не тільки в Україні: у 2017 році гурт був у масштабному турі по чотирьом країнам: Україна, Білорусь, США і Канада, відігравши концерти в 46 містах. Антитіла одними з перших представили Україну на міжнародному музичному фестивалі SXSW в Техасі і стали хедлайнерами MTV Headbangers Stage на SZIGET в Будапешті. У 2018 року хлопці стали володарями премій "Найкраща рок-група" від каналу М2 і "Найкраща музика" за версією хіт-параду "Червона рута".

видео