До события осталось
550 - 3850 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!

"Суд над Ведьмой"

Киев, Октябрьский дворец
Понедельник 01 Октября 2018
19:00
Поделиться с друзьями

В зв'язку зі зміною гастрольного графіку артистів вистава перенесена на 01.10.2018 року. Усі квитки дійсні. 

Вперше в Україні вже в квітні 2018 року для поціновувачів італійської драматургії буде презентовано виставу «Суд над Відьмою», головні ролі якої виконуватимуть легендарні та неповторні Орнелла  Муті та Мікеле Плачідо.

 

Вистава написана з реальної та неймовірної історії першої жінки, що була засуджена за відьомство. В містечку Тодді 500 років тому, на головній площі, серед стародавніх палаців Сігнорії, в соборі Дуомо, й відбулась  перша кара відьми.Трибунал, очолюваний інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив, а потім й засудив на спалення на вогнещі Франческу Маттеуча (Орнелла Муті).

На сцені розгортаються  правдиві події тих часів, коли будь-яке намагання жінки «підняти голову», проявити свою волю, призводили до переслідувань та кривавих наслідків. Втілити історію жіночої незалежності взявся талановитий режисер Енріко Марія Ламанна.

«Це справжній гімн жінки», - стверджує Орнелла Муті, для якої навмисно був створений образ жінки, що піддавалась гонінню та несправедливим покаранням, не зважаючи на тендітність та  звинувачення за кохання.

«хто не любить – той ненавидить закоханих»

Вистава  мовою оригiналу  з синхронним двоголосим  перекладом .