До события осталось
750 - 2550 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
DAGAMBA  #LUDVIG VAN RAMMSTEIN

DAGAMBA #LUDVIG VAN RAMMSTEIN, Среда 20 Ноября 2019, 19:00

Киев, Дворец «Украина»
Среда 20 Ноября 2019
19:00
Поделиться с друзьями

Група Dagamba грає у стилі classical crossover, об’єднуючи різні музичні культури, формуючи потужний, сучасний звук. Це суміш важкого року і класичної віртуозності, поп музики і самобутнього звучання східних інструментів.

 

У складі Dagamba: два унікальних віолончеліста — фронтмен, латиш Валтерс Пуце та українець Антон Троцюк, піаніст — литовець Дайніс Теніс, барабанщик — італієць Артурс Ермакс і перкусіоніст — іранець Хамідреза Рахбаралам.

 

Зі слів фронтмена групи:

 

«Ми поєднуємо непоєднуване, наприклад, Wolfgang Amadeus Mozart і Lacrimosa. Нам самим це дуже подобається і це затребувано. Як тільки почали займатися саме такою музикою, великі сцени прийшли самі.

 

Ми всі вчилися в академіях на класиці і паралельно слухали рок. Для нас Mozart і Radiohead на одному рівні. Я такий же фанат групи Korn, як і Vivaldi. Я не можу їх розділяти. За 300 років класичною музикою будуть Radiohead, Korn, Metallica і System of a Down, її викладатимуть, як зараз Бетховена.»

 

«В першу чергу ми — хулігани і в житті, і в музиці. Я розкрию один секрет. Дуже багато класичних музикантів хочуть грати по-іншому, але бояться порушити правила. Слухати класику з нот — це як сходити в музей, але можна ж зробити виконання сучасним, живим. Щоб у людини була можливість прийти на концерт до Antonio Vivaldi, як якби він жив сьогодні. Якщо порівнювати класиків з теперішніми течіями, то Шостакович — металіст. Він, по суті, і вигадав метал. Сучасний Ludwig van Beethoven був би відомим рок-музикантом, як Marilyn Manson, тому що шокував людей в той час. А зараз його класичне виконання — це не шок. Треба щось нове робити!

 

Ми не знущаємося над класичною музикою, а адаптуємо для людей, які, може бути, її ніколи не слухали. А після нашого концерту людина піде в YouTube та подивиться виконання в оригіналі, так часто буває. Деякі кажуть, що їм класика не подобається, але це не так, вони її просто не розуміють. Ми знайшли засіб познайомити таких людей з чудовою класичною музикою»

 

Понад 100 концертів по всьому світу щороку з незмінним вердиктом SOLD OUT (всі квитки продані), Європейські фестивалі, 5 студійних альбомів, Латвійське Греммі та безумовно фантастичні перспективи Dagamba.

 

У Києві DAGAMBA покаже свою саму екстравагантну програму #LudwigVanRammstein. Це повинен почути і побачити кожен!

видео