Театр

Театр "Актер". "Дім божевільних"

Киев, Театр "Актер"
Среда 20 Марта 2019
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

 Дію даної розповіді італійський актор та сценарист Едуардо Скарпетт переносить у містечко Неаполь , де провів більшу частину свого життя, де саме в цей час проходить святкове дійство - веселий карнавал.
     Автор занурює нас то до пансіонату "Stella", то до маленької кав'ярні, де за філіжанкою кави, проживають свої повсякденні, на перший погляд, дні відвідувачі. У кожного з них своя історія, свої радості, печалі та надії. Але ж всі ми знаємо італійський темперамент...
    Та одного дня все змінюється, коли до Неаполю приїжджає в гості до свого племінника Чічілло багатий дядечко Феліче з дружиною та донькою. Великий статок своєї дружини він витратив та постійно продовжує витрачати на свого "гультяя" племінника, який начеб то здобуває Гіпократову освіту в одному із медичних вузів.   Феліче хоче здійснити свою давню мрію - відкрити у своєму містечку Рокка-Секка клініку і мріє, що Чічілло її очолить. Та спочатку хоче подивитися на психіатричну лікарню в Неаполі, яку начебто очолює племінник. Але дядечко навіть і не здогадується, що Чічілло давно вигнали з медичного університету, а гроші, які він надсилав на навчання, племінник давно прогуляв і програв...Та все ж таки брехнею завіряє дядечка, що диплом він вже має.
      І Чічілло знову у пошуках чергового "виходу", як обдурити дядечка. І вирішення приходить саме собою : він представляє пожильців пансіонату "Stella", де і сам проживає, за своїх пацієнтів. Ось так Феліче і опиняється у самому серці цього вузла людських душевних перепетій, надій та сподівань.
    Ото ж, коллектив театру запрошує вас переглянути цю веселу історію, де сумувати точно не доведеться!