До события осталось
600 - 16000 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
ДИСКОТЕКА 90' fest

ДИСКОТЕКА 90' fest "E-type, Masterboy, 2 Unlimited, Rednex"

Киев, Дворец Спорта
Суббота 16 Февраля 2019
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Грандіозний фестиваль евроденс-музики до Дня Святого Валентина!

Ретроманія – не хвороба, а стан душі, при якому людина із захопленням згадує колишні часи й прагне ще раз відчути ту неперевершену словами атмосферу молодості. Для мільйонів людей на землі такою епохою стала завжди молода і танцювальна євроденс-музика, тому ми раді запросити вас на унікальний фестиваль "Дискотека 90-х", який пройде 16 лютого в київському Палаці Спорту!

День святого Валентина: черговий грандіозний фестиваль з музичними зірками 90-х приурочений до дня всіх закоханих. Незабутня дискотека з кращими хітами твоєї молодості змусить знову пережити чудові хвилини юнацької закоханості та пробудить в серці нові яскраві емоції!

Легенди жанру Eurodance: організатори фестивалю "Дискотека 90-х" не втомлюються дивувати шанувальників запальних ритмів! Цього разу на сцену київського Палацу Спорту вийдуть: співак зі Швеції E-Type, нідерландський дует 2 Unlimited, німецьке тріо Masterboy та кантрі-поп група Rednex. Освіжіть в пам'яті улюблені хіти золотої епохи європейської поп-музики!

Незабутнє свято: для справжніх фанатів дискотеки підготовлена маса сюрпризів та спеціальних пропозицій! Комфортні сидячі зони будуть обслуговувати офіціанти, для бажаючих замовити келих ігристого вина або солодкий десерт; танцювальний сектор, в якому атмосфера дискотеки досягає апогею, буде розташований під самою сценою; а кожен бажаючий сфотографуватися, взяти автограф чи отримати подарунок від артиста може придбати квиток Meet & Greet!