Джульетта и Ромео

Джульетта и Ромео, Понедельник 22 Июня 2020, 19:00

Киев, Театр им. Леси Украинки
Понедельник 22 Июня 2020
19:00
Поделиться с друзьями

Джульєтта і Ромео: новий погляд на класичну історію

Кожен може поглянути на іменитий спектакль, який через сотні років анітрохи не втратив своєї актуальності. Зворушлива, пронизлива, казка про закоханих «Ромео і Джульєтту» знову оживе на сцені в Україні під керівництвом досвідченого режисера Кирила Калашникова. На глядачів чекає справжня любовна драма, приправлена ​​ненавистю і гіркотою розлуки. Подивитися її можна буде в Театрі російської драми імені Лесі Українки. 

Зворушлива любовна драма знову в Києві!

«Ромео і Джульєтта» - сюжет, який не сходить зі світових сцен вже багато поколінь. На ньому виховувалися цілі родини, навчившись після цінувати прості людські почуття і забувши про ворожнечу. У центрі вистави - оповідь про двох підлітків, які палко люблять один одного, але при цьому належать до сімей, що ворогують між собою. Ця історія - повість від іменитого Вільяма Шекспіра, яка допоможе зрозуміти, що щастя власних дітей набагато важливіше, ніж стародавня, незрозуміло ким і навіщо розпочата ворожнеча поколінь. «Ромео і Джульєтта» - маленька історія, яка допомагає зрозуміти і побачити справжні цінності в цьому житті.

У виставі беруть участь артисти: Юрій Гребельник, Юрій Кухаренко, Гліб Суряга, Олег Замятін, Володимир Ращук, Віктор Сарайкін, Кирило Ніколаєв, Максим Нікітін, Олександр Валюк, Олексій Поліщук, Борис Вознюк, Петро Сова, Андрій Пономаренко, Володимир Фетісов, Наталія Доля, Ірина Новак, Шорена Шонія, Надія Кондратовська, Євгеній Овчаров, Павло Текучев, Ярослав Ланчак, Владислав Фуківський, Марія Агапітова, Діна Андрійчук, Ольга Буйніч, Ірина Бучко, Євген Гричененко, Кирило Данчук, Анастасія Дерюгіна, Катерина Дороніна, Наталія Жук, Владислав Мелешко, Віталій Метерчук, Кирило Прокопчук, Ангеліна Симонова, Катерина Старюченко, Аліса Тункевич, Євген Щербань.