До события осталось
250 - 1000 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Эннио Морриконе, Ханс Циммер и Джеймс Хорнер

Эннио Морриконе, Ханс Циммер и Джеймс Хорнер

Киев, Дворец «Украина»
Среда 23 Мая 2018
19:00
Поделиться с друзьями

23 травня о 19:00, в Національному палаці мистецтв « Україна», продовження   величного проекту «Legends of Film Music» від оркестру Lords of the Sound!

Музика від найвидатніших композиторів сучасності - Енніо Морріконе, Ханса Ціммера та Джеймса Хорнера.

Три титани сучасного музичного мистецтва. Три таланти, що тримають пальму першості у створенні музики до кіно. Три імені, від яких віє геніальністю та величчю. По творчості кожного композитора можна грати окремий концерт, але для улюбленого глядача ми поєднали найкраще в одному, щоб обрушити на вас незупинною хвилею усю міць та експресією геніїв.

Ви почуєте музику   Енніо Морріконе, Ханса Циммера та Джеймса Хорнера у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound, хору, та вокалістів оркестру, яка звучала у таких фільмах: Темний лицар, Мисія нездійсненна, Джанго Звільнений, Хороший Поганий Злий, Людина зі сталі, Одного разу в Америці, Легенда про піаніста, Професіонал, Гладіатор, Троя, Початок, Пірати Карибського моря, Інтерстеллар, Аватар, Перл Харбор, Титанік, Код Да Вінчі, Шерлок Холмс, Ангели і демони та ін.

Це не просто саундтреки. Це та музика, що стає рівноправним партнером кінокартини та заслуговує мати відокремлене життя. Вона не посилює емоцію, вона створює її. Пробуджує, дістає з самої глибини Вашого серця, і ось Ви вже не глядач, а частина цілого зі своїми щирими відчуттями та переживаннями. Ось так працює магія музики від Енніо Морріконе, Ханса Циммера та Джеймса Хорнера.

Приходьте на ультра-грандіозний концерт цієї весни “Legends of Film Music”, щоб відчути на собі досконалість музики великих композиторів. Грандіозний концерт у 3-х відділах, чекає на Вас!

Диригент: Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.