До события осталось
200 - 200 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Новый украинский театр.

Новый украинский театр. "ЕРОТИЧНІ СНИ НАШОГО МІСТА"

Киев, Новый украинский театр (верхняя сцена)
Суббота 15 Сентября 2018
19:00
Поделиться с друзьями

 А Вам сняться еротичні сни? Ні?.. Тоді Вам можна позаздрити! Або поспівчувати… Не знаємо, що вірніше, але впевнені в одному – після перегляду вистави «ЕРОТИЧНІ СНИ НАШОГО МІСТА» в «Новому українському театрі» Вам обов’язково насниться щось таке… 

       Герої вистави – люди, яких ми зустрічаємо на кожному кроці – в метро, в офісі, в районній поліклініці або в себе у дворі. Можливо, навіть, в своєму домі, навіть, у власній квартирі?.. Можливо, це ми?!

       Дія у виставі відбувається у двох вимірах – реальному житті та фантасмагоричному світі снів. Але саме світ снів нерідко є більш реальним, ніж саме життя, адже тут можна побачити справжнє наше єство, без всіляких умовностей. А вранці прокидаємось і знову з нами всі «свої» – наші комплекси, страхи, втома, емоції… Та не бійтесь! Вихід є! Ми допоможемо! За рецептом  – на виставу!

       Таня Малярчук, за оповіданнями якої створено п’єсу та виставу «ЕРОТИЧНІ СНИ», стверджує, що людина – це «істота, яка хоче, щоб її любили, а її не любить ніхто…» Готові спростувати цю думку!
Добраніч!.. Тобто, до зустрічі! 

П’єса Віталія Кіно за новелами із книги Тані Малярчук «ЗВІРОСЛОВ»
«Gallus domesticus (Курка)»
«Canis lupus familiaris (Собака)»
«Aurelia aurita  (Медуза)»