Fink

Fink, Вторник 10 Ноября 2020, 19:00

Киев, Caribbean Club
Вторник 10 Ноября 2020
19:00
Поделиться с друзьями

15 травня 2020 на столичному Caribbean Club виступить Fink. Британський музикант і його команда подарують нам живий акустичний концерт, повний непідробних почуттів, відвертих емоцій і, звичайно ж, нескінченного таланту. Мало хто зрівняється з Fink в умінні оголювати душу на струнах гітари. Пісні завжди різні і цікаві, при цьому кожна незмінно зачіпає за живе. Підставляйте серце свіжим мотивами Fink.

Душевний концерт для цінителів

15 травня в "Карибіан Клаб" зберуться справжні меломани. Приєднуйтесь до свята якісної музики, якщо входите в число шанувальників. Ви почуєте надихаючі саунди у виконанні:

  • гітари Фіна Грінолла;
  • баса Гая Уіттейкера;
  • ударних Тіма Торнтона.

З душею буде говорити проникливий голос фронтмена. Фін Грінолл сам пише свої тексти, тому кожен рядок в них – відображення його думок і почуттів. Жодної облуди, тільки відверті душевні історії.

Меланхолійний урбан-блюз і не тільки

Fink багато і часто експериментує зі звуком. Дивовижна музика поєднує в собі блюз, інді-рок, поп-соул і навіть електроніку. Фін Грінолл і його команда не бояться змішувати старе і розвивати нове. Тому пісні Fink неповторні. Незмінним залишається лише меланхолійний настрій композицій. Але це не заважає їм наповнювати серця шанувальників найтеплішими відгуками. Приходьте на концерт за своєю порцією музичного та емоційного задоволення.

видео