До события осталось
340 - 340 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
FliT / Флит

FliT / Флит, Суббота 03 Августа 2019, 19:00

Киев, Зеленый театр
Суббота 03 Августа 2019
19:00
Поделиться с друзьями

Повернення "Їжачків" - Flit

Вперше за 8 років група Flit зійде на сцену у повному складі! Після тривалої перерви ви знову можете насолодитися виконанням хіта "Їжачок" від Володимира Новікова. 3 серпня о 19:00 в Зеленому театрі прозвучать улюблені пісні від бенду, що приніс в наші життя "інтелігентний-панк-рок".

Чому ми скучили за групою Flit?

Інтелігентний панк-рок: Flit завжди вважали своєю місією викорінення шоу-бізнесової естради та неякісної, беземоційної музики, яка не несе в собі нічого. Лексика і тематика їх пісень, хоча і передає атмосферу панк-року, але робить це набагато делікатніше. У своїх, на перший погляд, простих текстах вони часто порушують важливі, загальнолюдські теми.

"Їжачок": стала головним треком дебютного альбому бенду. Після виходу "Світ такий..." пісня підірвала динаміки мобільних. Підлітки і молоді люди ходили по вулиці, наспівуючи зворушливу пісню про загиблу тваринку. Проста мелодія і слова мали потужний емоційний вплив. Тут тобі історія безкарного водія і надія на відродження після смерті в одному флаконі. Flit думали перейменувати себе в "Їжачків". Але лише доповнили свою емблему двома профілем “нерум’яного”.

Улюблений вокаліст: у 2012 році Володимир Новіков вирішив покинути сцену. Розставання з фронтменом стало серйозним ударом для групи і її фанатів. Володимира замінили на Юрія Попова, але новачок надовго не затримався. Протягом декількох років популярність групи згасала. У 2019 хлопці знову зустрінуться. Фанати можуть зібратися і насолодитися знайомими багато років піснями в улюбленому виконанні.