Гала-шоу «CIRCUS ACADEMY»

Гала-шоу «CIRCUS ACADEMY», Воскресенье 02 Июня 2019, 12:00

Киев, Национальный цирк Украины
Воскресенье 02 Июня 2019
12:00
Поделиться с друзьями

Що собою представляють звичайні випускні іспити? Схвильовані батьки, сувора комісія, юнаки та дівчата на межі непритомності і з тремтячими колінами. А тут ще й сонечко як зазвичай в кінці травня припікає не по-дитячому: всі нервують і моляться, «щоб ця мука скоріше закінчилася». А як проходять випускні іспити в Академії циркового мистецтва Circus Academy? Це повна протилежність описаному вище кошмару: всі на позитиві, всім весело, всі сповнені енергією. Випускники в яскравих сценічних костюмах демонструють неймовірні трюки, і їм зовсім не хочеться, щоб це свято закінчувалося. Не вірите? Тоді потрібно купити квиток у цирк на Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy і переконатися!

В четвертий раз як в перший

Ідея перетворити випускний вечір на свято для юних артистів і глядачів відвідала адміністрацію Академії в 2015 році, так що подібне шоу пройде вже в четвертий раз. Здавалося б, нічого нового, тож яке може бути хвилювання у виступаючих. І все-таки вони хвилюються (хоч і не показують виду, як і належить професіоналам), адже на Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy 26 травня 2018 року о 16:00 на арену Національного цирку України вийдуть хлопці та дівчата, на чиїх дипломах ще типографська фарба не висохла. Можливо, рік потому вони перетворяться на солістів столичного цирку, пересувної трупи Кобзова або навіть всесвітньо відомого Cirque du Soleil (Цирк Дю Солей), але по суті вони — вчорашні студенти.

Так вирішується доля...

До речі, «випускний вечір» Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy в Києві відвідують продюсери Італії, Канади, США, Німеччини, Голландії, Франції та Ізраїлю — вони видивляються свіжу кров для поповнення кращих труп Європи та Північної Америки. Так що завдання молодих артистів — старатися з усіх сил, щоб сподобатися не тільки глядачам, але і майбутнім роботодавцям! Представники зарубіжних арт-агентств із задоволенням запрошують на роботу юних українців, адже їхні новачки закінчили єдиний у Східній Європі вищий навчальний заклад, який готує комплексних профі як в естраді, так і в цирковому мистецтві!