Голые

Голые, Среда 01 Июля 2020, 19:00

Киев, Национальная Музыкальная Академия Украины
Среда 01 Июля 2020
19:00
Поделиться с друзьями

Запрошуємо Вас знову відвідати Харківський Театр МДТ, котрий вже полюбився багатьом у столиці.
   Цього разу 22 березня на сцені київської Консерваторії ім. П. І. Чайковського Ви побачите яскраву комедію про подружні стосунки, про правду і брехню. Про розуміння.
   Себастьян Тьєрі — французький актор і драматург, критики порівнюють його твори з творами Іонеско, Беккета, Адамова. Персонажі його п'єс — буржуа, жителі сучасного мегаполісу, в розмірене і спокійне життя яких раптом вдирається щось незрозуміле. Автором зачіпаються дуже серйозні проблеми, попри гумористичне і легке поєднання деталей водевілю і комедії положень з елементами театру абсурду. Вистава «Двоє голих чоловіків» - номінант премії Мольєра 2015 року.
     Одного разу успішний адвокат, вірний чоловік і люблячий батько Ален Крамер прокинувся у себе вдома в одному ліжку зі своїм помічником Ніколя Пріу. Обидва чоловіки абсолютно нічого не пам'ятають, і повністю позбавлені одягу. Що ж сталося? Ні один, ні інший не в змозі пояснити, як вони опинилися в такій ситуації. І як на біду, їх в такому положенні застає дружина Алена, і Він готовий придумати все що завгодно, лише б зберегти свій шлюб. Намагаючись знайти відповіді на питання, як вони обидва опинилися в такій ситуації, їм доведеться не тільки переконувати навколишніх, але і вдивитися в самих себе. Де ховається правда?

Режисер Олексій Райт

Дійові особи та актори:

Ален Крамер - Богдан Адаменко

Катрін Крамер - Єлизавета Любимова

Ніколя Пріу - Сергій Анипченко

Молода жінка - Марта Донцова