До события осталось
200 - 700 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!

"GOT TO BE FREE, АБО МАЄШ БУТИ ВІЛЬНИМ", Пятница 21 Февраля 2020, 19:00

Киев, Театр на Подоле
Пятница 21 Февраля 2020
19:00
Поделиться с друзьями

Йде Революція у мережах,
на твоїй вулиці і в головах.
Йде Революція — зірвало дах,
це моя Нація долає страх.

Володимир Лавренчук,
Got to Be Free

Віталій Малахов про рок-мюзикл:
“Український театр за своєю природою музично-драматичний. Сьогодні нашим завданням стало переосмислити історичні події, перетворити їх на художній твір, щоб продовжити цю традицію. GOT TO BE FREE — це альманах-рефлексія, який складається з новел, що розповідають про події Майдану. Це історії про те, як Майдан зробив із натовпу суспільство, поєднав зовсім різних людей, і ми змінилися. Вперше українцям довелося висловити власну думку і обрати сторону”.
У кожній історії – спогад про внутрішній порив до свободи, боротьбу за гідність, протидію, війну, мрії про націю майбутнього та кохання.
Важливим елементом дійства є його інтерактивність. Глядачі стають частиною сцени, згадуючи події, які назавжди відбилися у нашій пам’яті.

Got To Be Free – це живе звучання оркестру та рок-бенду, сучасна хореографія та яскраві спецефекти, що перетворюють події Майдану на справжнє голлівудське шоу.

У мюзиклі задіяно оркестр, рок-бенд та балет.

Мюзикл був презентований на кількох майданчиках Києва та Львова для вузької аудиторії, а у вересні 2018 року виступив хедлайнером наймасштабнішого фестивалю української культури Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival.