Ирина Федишин

Ирина Федишин

Киев, Дворец «Украина»
Вторник 27 Ноября 2018
19:00
Поделиться с друзьями

Ірина Федишин поділиться незабутніми емоціями на прем'єрі нового шоу!

Феномен сучасної української пісні та успішна співачка, яка присвятила себе сцені більше десяти років тому, завдяки чому має досвід і впевненість у власних силах. Її дискографія налічує шість альбомів, пісні звучать на всіх радіостанціях країни, а концерти привертають увагу приголомшливою хореографією і видовищністю. Ірина Федишин запрошує на прем'єру нового музичного шоу "Білі троянди" – 27 листопада, Палац "Україна".

Три причини піти на концерт Ірини Федишин в Києві

Нове шоу: сценічні постановки, які повністю передають атмосферу концерту, зачаровуючі погляд декорації під час кожного виступу. Над концертами Ірини Федишин працюють кращі українські режисери, тому сумніватися в видовищності її виступів не треба – це доводить любов масового слухача та великої кількості відданих шанувальників, що не пропускають жодного концерту співачки.

Феномен українського шоу-бізнесу: так називають Ірину видання, які спеціалізуються на музиці і ретельно вивчають тенденції в індустрії розваг. По-перше, для більшості своїх пісень співачка самостійно пише музику та слова, що досить-таки рідкісний випадок серед колег по цеху. По-друге, вона домоглася успіху сама та допомагає популяризувати українську пісню, переробляючи її на сучасний лад.

Красива і талановита: і якщо красою можуть похвалитися багато представниць шоу-бізнесу, то яскравий талант Ірини Федишин легко помітити неозброєним поглядом. Але перш за все шанувальники творчості співачки цінують її за щирість, вміння підібрати потрібні слова і постійний емоційний контакт з публікою під час концертів.