До события осталось
100 - 250 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
«Я - Жанна д’Арк»

«Я - Жанна д’Арк»

Киев, Малая Опера
Четверг 18 Октября 2018
20:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

 18 жовтня 2018 року. Мала опера (вул. Дегтярівська,5)

 Початок 20.00

«Я - Жанна д’Арк»

 

Вистава Київського драматичного театру «Дарниця»

 

Хто така Жанна д’Арк знають навіть ті, хто ніколи не бачив підручніка з історії:

 

«Національна героїня Франції, що жила десь там в пізньому Середньовіччі і померла у віці 19 років, згорівши як відьма на вогнищі. На початку ХХ століття канонізована католицькою церквою і навіть проголошена святою».Це за офіційною версією.

 

 

Але раптом, все було не зовсім так? Або зовсім не так? І чи існувала Жанна д’Арк взагалі? Адже для того, аби перекрутити історію, вистачить й кількох років. А уявіть, скільки всього вигадали за майже 600, що минули з моменту загибелі Жанни д’Арк!

 

 

Вистава «Я - Жанна д’Арк» (за п’єсою видатного болгарського драматурга, поета й письменника Стефана Цанєва «Друга смерть Жанни д’Арк») - розповідає альтернативну версію всесвітньо відомої історії. За жанром видовище постійно балансує між комедією й трагедією.

 

Ви, звичайно, побачите Жанну, але не обов’язково д’Арк.  Напередодні страти вона зустрінеться зі своїм Катом, а ще з дивним Незнайомцем, що називає себе Богом. Ці троє непогано й досить весело проведуть час, аби в фіналі когось із них все-таки відправити на вогнище. Чи буде це Жанна д’Арк? Ви вирішите для себе самі після перегляду вистави.

 

Це захоплююча й відверта історія про сучасність, королів і героїв, владу, життя, смерть і воскресіння. Про те, що вибір є завжди і те, що далеко не кожне прийняте рішення, в результаті, є правильним.

 

І про те, що

 

  якби Жанни д’Арк і не існувало, її обов’язково потрібно було б вигадати.

 

 

 

Ролі виконують:

 

Жанна - Юлія Гаврилова

 

Кат - Роман Листопад

 

Бог - Володимир Федорів

 

 

Режисер - Заслужений артист України Анатолій Тихомиров