До события осталось
600 - 1500 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Kadebostany

Kadebostany

Киев, Клуб ATLAS
Четверг 22 Ноября 2018
20:00
Поделиться с друзьями

Kadebostany виступлять в Києві в рамках світового турне Monumental

Швейцарська поп-група Kadebostany стала частим гостем в Україні - їх ім'я значилося в списку хедлайнерів музичного фестивалю ZaxidФест, вони очолювали столичну вечірку "Білі ночі", виступали в четвертий день Atlas Weekend і встигли відіграти кілька великих сольних концертів. Але шанувальникам все мало, тому Kadebostany знову приїдуть до Києва, де 22 листопада виступлять в клубі 'Atlas з всесвітньо відомої шоу-програмою.

Три причини відвідати концерт Kadebostany

Потужна енергетика швейцарського поп-квартету унікальна і її неможливо не відчути під час концерту. Заповнений зал радіє, коли на сцену виходять епатажна блондинка Крістіна або харизматичний і таємничий Kadebostan, чиє ім'я довгий час трималося в таємниці від шанувальників. Пластичні та пристрасні танці під акомпанемент духових інструментів виглядають заворожуюче, а окремою фішкою групи служить характерна візуальна складова.

Більше, ніж музична група: Кадебостан - це ціла держава, яке керується важливими для людей мистецтва принципами творчої свободи. Учасники колективу займаються в цій державі керівні посади, так фронтмен групи Кадебостан став самопроголошеним президентом, а вокалістка та гітаристка Христина проголошена головним скарбом держави.

Презентація нового альбому: в Україні Kadebostany приїжджають в рамках світового турне на підтримку нового альбому "Monumental", перша глава якого вийшла в 2017 році. Крім того обов'язково прозвучать хіти, які зробили Kadebostany знаменитими - "Crazy in Love" (кавер-версія пісні Бейонсе) та "Castle in the Snow", у якого зараз 21 мільйон переглядів на YouTube.