До события осталось
90 - 250 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Театр на Подоле.

Театр на Подоле. "Каїн XVIII, або стережіться комара!"

Киев, Театр на Подоле
Суббота 06 Апреля 2019
12:00
Поделиться с друзьями

В одному царстві, певній молодій державі новини розносяться дуже швидко і не стільки завдяки шпигунам і пронирам, а скоріш завдяки Інтернету. Історія про юну і прекрасну принцесу, закоханого, але бідного актора, старого, але багатого короля, які живуть в еру нанотехнологій і не бояться нічого, окрім витоку інформації та атомного комара. Казка для дітей та їхніх батьків.

“Звичайно це казка про боротьбу добра і зла. Тут зло доволі конкретне, не абстрактне. Є дві сюжетні лінії. Перша – тема кохання: король-тиран поцупив принцесу із сусіднього королівства. Саме за неї бореться Ян, мандрівний музикант, закоханий у принцесу, а вона в нього. І він хоче запобігти цьому одруженню. Друга – історія з ядерним комаром. Ці лінії переплітаються між собою, а в кінці вузол розплітається. На жаль, тема з ядерним комаром актуальна і досі, бо тирани були і є, які вирішують, що вони можуть завоювати світ, нав’язати свою культуру та світогляд за допомогою сили”, – режисер Володимир Кудлінський про виставу.

У виставі грає курс студентів Юрія Висоцького Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенко-Карого: Євгеній Лісничий, Андрій Шимановський, Максим Самчик, Петро Ніньовський, Гліб Михайличенко, В’ячеслав Сокирко, Петро Мазур, Олександр Віденко, Валерія Лук’янець, Вероніка Мішаєва, Ксенія Нікішина, Василина Паламар, Марина Гричихіна, Поліна Фролова, Діана Кузьмінова, Анжеліка Оніщук, Анна Остапенко, Ангеліна Платко, Альона Ягіч, Марина Ільїна, й актори Театру на Подолі Володимир Кузнєцов, Олександр Данильченко та Станіслав Мельник.