Киевский Планетарий. Карпатський транс. Етнофест

Киевский Планетарий. Карпатський транс. Етнофест, Четверг 23 Января 2020, 19:30

Киев, Киевский Планетарий
Четверг 23 Января 2020
19:30
Поделиться с друзьями

Мистецький проект ARTSpaceтм  Київського Планетарію презентує повнокупольне музичне шоу «Карпатский транс» в рамках проекту ЕТНОФЕСТ 360o.

Вас чекає подорож таємничими світами під музичні імпровізації старовини та сучасності. Ви відчуєте містику і енергію Карпат, їх колорит в поєднанні зі світовою музикою Землі.

 Це поєднання традиційного з сучасним, потокова музика карпатських гір, виражена через трансформацію природного в музичне звучання. В програмі прозвучать як архаїчні українські інструменти, такі як цимбали, ліра, дримби,литаври, тилинки та сопілки; так і музичні інструменти з різних куточків світу.

Оцінити співочість та душевність культур магічних Карпат за багато віків. Враження будуть не тільки глибинні але й душевні, звільняючі та даруючі свободу духу та спокій космічного простору.

Поринути у вирій разом з яскравими зорями аж до далеких галактик та світів допоможуть повнокупольні проекції 360 Київського Планетарію, які доповнять кожен лейтмотив незрівнянним контентом на одному з найбільших куполів Європи.

 У проекті беруть участь:

ОКСАНА КИРПА – потоковий музикант, звуко-терапевт, майстер гонгів (учениця Гранд Майстра Дона Конро – США)

ОЛЕКСА КАБАНОВ – людина-оркестр. WORLD MUSIK, FOLK, медитативна музика.

До зустрічі на нашому зоряному перфомансі.

Стартуємо з Карпатських гір!І летимо!