До события осталось
80 - 180 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Сказка-мюзикл «Новые приключения Красной Шапочки»

Сказка-мюзикл «Новые приключения Красной Шапочки», Воскресенье 20 Октября 2019, 12:00

Житомир, Областной Телецентр
Воскресенье 20 Октября 2019
12:00
Поделиться с друзьями

ПРО ПОДІЮ

Міжнародний проект в рамках європейського туру

 

M & S Entertainment UG Germany і Київський театр пригод і фантастики «Каскадер» Представляють

 

Справжній подарунок від творців хітових вистав -мюзіклов «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Cнігова королева. Сила гарячого серця», «Аладдін і чарівна лампа», «Білосніжка. Новорічна історія», «Н-у-у, Заєць, постривай-й-й - !!!», «Кіт у чоботях», які підкорили глядача Німеччини, Австрії, Швеції, Італії та інших європейських країн! Для справжніх цінителів добрих дитячих уявлень, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2019 року!!!

 

ДИТЯЧИЙ ШОУ-МЮЗИКЛ «НОВІ ПРИГОДИ ЧЕРВОНОЇ ШАПОЧКИ»

 

Організатори свята готують для своїх глядачів фантастичне, вражаюче, неповторне дійство, героєм якого стане кожна дитина ДИТЯЧИЙ ШОУ-МЮЗИКЛ «НОВІ ПРИГОДИ ЧЕРВОНОЇ ШАПОЧКИ». Герої мюзиклу - відомі казкові персонажі Червона Шапочка, її Мама і Бабуся, Вовк, лісові звірята, веселі прянички, Пан Бургомістр, Мудрий Казкар повідають вам абсолютно нову історію про маленьку непосидючу і безпосередню дівчинку, яка перевертає все догори дригом і всюди знаходить пригоди! Забудьте все, що ви знали до сьогоднішнього дня про Червону Шапочку! Дивовижна казка, повна пригод, несподіваних чудес і справжнього святкового чарівництва проллє світло на реальні події і подарує вам добру прекрасну атмосферу, яка залишиться з вами надовго.

 

Вистава прийде до смаку, як дітям будь-якого віку, так і дорослим, тому що наш мюзикл – це, перш за все, якісне шоу, добрий цікавий сюжет, гарна музика, сучасна хореографія, двобої на лицарських мечах.  Вам обов’язково сподобаються яскраві костюми, інтерактивне спілкування з усіма глядачами, дотепні жарти та мелодійні пісні. Кожен, хто відвідає нашу виставу отримає море позитивних емоцій і незабутніх вражень від чудової атмосфери свята, створеної спеціально для вас і вашої дитини!

Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН)
Автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановская
Хореограф-постановник - Станіслав Волотовский
Художник по світлу - Michael Li Tschan Lin (ФРН)
Режисер-постановник - Влада Кохановская
Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий
Аранжувальник- Тарас Шевченко, Юра Катін

Вистава йде російською мовою. Тривалість вистави 1 год. 15 хв. безантракту.
Дітям до 4 років вхід безкоштовний, в супроводі дорослого, без надання місця