До события осталось
180 - 490 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Комедия

Комедия "Ужин с дураком", Суббота 06 Марта 2021, 19:00

Одесса, Украинский театр
Суббота 06 Марта 2021
19:00
Поделиться с друзьями

ВИСТАВА "ВЕЧЕРЯ З ДУРНЕМ" В Одесі

Харківський Театр МДТ існує понад 15 років, успішно граючи вистави, як на сценах міста, так і щорічно гастролюючи по Україні та в Європі, він завоював величезну кількість шанувальників. Проєкт театру по праву можна назвати одними з феноменів театрального життя Харкова, особливою рисою яких є експеримент з жанрами та формою. У репертуарі театру все більше з'являється сучасних драматургів від Макдонаха до КЛІМА, всі вистави володіють сильною енергетикою і моментом взаємодії з публікою тут і зараз, здатністю високої імпровізації. До комедійного жанру театр відноситься з особливою обережністю, бо гра комедії — це особливий дар !!!

У цей вечір Ви дізнаєтеся, що таке справжня французька комедія. Ця феноменальна історія Франсіса Вебера популярна в усьому світі, багато театрів зверталися до неї.
Уявіть, що сьогодні у вас традиційна вечеря з друзями, обов'язковою умовою якого є необхідність привести з собою ... дурня! Дурень, звичайно, не повинен ні про що здогадатися. Суть такого жарту в тому, щоб розв'язати незвичайному гостеві язика. Той з учасників вечері, хто приведе «кращого» дурня — переможець!
   Так було завжди ... .., але не сьогодні! «Особливі обставини» - дружина, котра раптово покинула, моторошний біль в попереку, нав'язливість податкового інспектора так недоречно, зроблять цю вечерю своєрідною!
Хто ж кращий дурень, судити Вам!

Режисер: Олексій Райт
Дійові особи:
П'єр Брошан — Олексій Райт
Франсуа Піньон — Богдан Адаменко
Жюст Леблан — Сергій Анипченко
Марлен —Анастасія Довгополова
Крістіна — Єлизавета Любимова
Шеваль —Євген Шинкарьов
Аршамбо — Іван Янченко
Тривалість вистави 2 години 45 хвилин, є антракт.
Вистава йде російською мовою.
За мотивами п'єси Франсіса Вебера «Вечеря дурнів»