До события осталось
90 - 850 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Kyiv Modern Ballet. Спящая красавица. Раду Поклитару

Kyiv Modern Ballet. Спящая красавица. Раду Поклитару, Воскресенье 11 Апреля 2021, 19:00

Киев, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец)
Воскресенье 11 Апреля 2021
19:00
Поделиться с друзьями

11 квітня 2021 року  в Жовтневому Палаці відбудеться балет “Спляча красуня” в Києві,  театру “Київ Модерн-балет”,  у постановці відомого хореографа Раду Поклітару. Вистава була створена за підтримки Посольства Швейцарії в Україні. На цю виставу метра надихнула не тільки музика Петра Чайковського, а й казка Джамбаттіста Базіле, який першим розповів цю історію світу.

У центрі сюжету два світи: реальний та чарівний. А головне тут, звичайно, кохання, яке здатне подолати не тільки час і простір, а й усі умовності будь-яких стереотипів і засад. У виставі король знаходить свою наречену не через століття, а за 800 років і її палац буде наповнений неймовірними казковими персонажами.

Балет Раду Поклітару

Як розповів сам постановник Раду Поклітару, Саме неаполітанський казкар Джамбатіста Базіле написав цю історію для своєї “Казки казок”, ще задовго до Шарля Перро та Братів Грим. І хоча у балеті є місце авторській інтерпретації, головну ідею збережено - це історія про всеперемагаюче кохання.

За час свого існування у “Київ Модерн-балет” було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав п'ять театральних премій “Київська пектораль” у номінації “Краща вистава року”