До события осталось
750 - 1700 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
LACRIMOSA

LACRIMOSA

Киев, Центр Культуры и Искусств НАУ
Понедельник 25 Февраля 2019
20:00
Поделиться с друзьями

Time Travel World Tour 2019 - Lacrimosa

Lacrimosa знову відвідає Україну в рамках масштабного Time Travel World Tour 2019. За роки творчості колектив багато разів вирушав у гастролі з виступами та презентаціями нових альбомів, але 25 лютого в 20:00 в Центрі Культури і Мистецтв Національного Авіаційного Університету вони відіграють грандіозний концерт, присвячений всій історії їх музичної діяльності!

Чому не можна пропустити концерт Lacrimosa?

"Полон сліз той день": саме такими словами починається частина реквієму "Lacrimosa". У 1989 році в Швейцарії композитор і вокаліст Тіло Вольфф об'єднався з клавішницею і співачкою Анне Нурмі. У 1990 році дует починав зі стилю дарквейв, але згодом став одним із засновників жанру готик-метал і кращим його виконавцем. Сьогодні Lacrimosa залишаються однією з найуспішніших незалежних музичних груп в світі.

Gothic metal: за роки творчості колектив став не тільки засновником жанру, а й найкращим в його виконанні. Їх творчість наповнена поезією, готикою і метал-музикою. Вони подарували світу шедевральні роботи - альбом "Elodia" (1999), оркестрову композицію "Fassade" (2001) і реквієм "Testimonium" (2017).

"Подорож у часі": переконайтеся на власному досвіді як разюче розкривається Lacrimosa, коли наживо виконують свої хіти на сцені. Нова концертна програма охоплює всі періоди існування групи, так що підійде не тільки поціновувачам, але і людям ще не знайомі з творчістю дуету. Приходьте на виступ улюбленого колективу або відкрийте для себе що-небудь новеньке в галузі сучасної музики.