До события осталось
50 - 200 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Кукла. Новая история Коппелии

Кукла. Новая история Коппелии , Воскресенье 12 Апреля 2020, 12:00

Киев, Театр оперы и балета для детей и юношества
Воскресенье 12 Апреля 2020
12:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

У нашому театрі «Лялька. Нова історія Коппелії» – одне з найнесподіваніших сценічних прочитань відомого балету. В основі сюжету нової постановки, автором лібрето якої є Сергій Кон, – історія про створення досконалої Ляльки, яка повинна була допомогти чарівнику Коппеліусу в захопленні влади над людством. Однак, лялька Коппелія, отримавши завдяки чарівному каменю не лише людську подобу, а й душу і почуття, зуміла протистояти Коппеліусу і за допомогою Франца врятувала місто та його мешканців від злих помислів Чаклуна. Це фантастична розповідь, що пробуджує щирі почуття – людяність, доброзичливість, чуйне ставлення до інших. 

"Лялька - одне з тих слів, яке зрозуміле кожному, і дорослому, і дитині. Зазвичай ляльками бавляться діти. Вони відчувають і розуміють, що лялька - це нежива істота. Вона не відчуває болю, страху... нічого! Отже з нею можна робити все, що заманеться: грати, ламати, кидати, міняти... А тепер давайте запитаємо дорослих. Чи не було у нас дорослих, хоч раз у житті відчуттів, що хтось грається нашими почуттями, використовує нашу щирість, ламає нашу силу волі, когось змінюють на посаді, міняють на більш досвідченого і молодшого, хтось кидає в нас образливе слово, на яке не завжди є можливість відповісти і так далі. А чи не схожі ці відчуття і події дорослого життя на ті дії, які виконує дитина щодо ляльки (грається, ламає, кидає, міняє, використовує)? А чи не схожі ми на ляльок? На мою думку, алегорія чітка, але все в наших руках. І одна з найголовніших життєвих задач у нашому суспільстві – не перетворити своїх дітей і себе самих на ляльок в руках корисливих лялькарів!

Щиро вірю, що у виставі "Лялька. Нова історія Коппелії" і дорослий, і дитина знайдуть щось своє, щось близьке до своєї щирості і безпосередності. І пам'ятате, тільки щирі почуття, безкорислива дружба, віра в себе і у власні сили здатні навіть "ляльку" перетворити на людину!" - говорить про постановку Сергій Кон.

Яскраві декорації, оригінальні костюми, створені молодою художницею театру Марією Грабченко, безумовно зацікавлять глядачів будь-якого віку.

Вистава для дітей та дорослих.

 

Прем'єра вистави відбулася 31 січня 2015

Тривалість вистави - 1 год. 15 хв.