До события осталось
250 - 450 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Lords of the Sound

Lords of the Sound "КИНОХИТЫ: ЛУЧШЕЕ ЗА 5 ЛЕТ", Понедельник 17 Февраля 2020, 19:00

Черновцы, Черновецкий музыкально-драматический театр
Понедельник 17 Февраля 2020
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це - кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу:

Шерлок Холмс
Пірати Карибського моря
Реквієм за мрією
Матриця
Титанік
Гаррі поттер
Скажений Макс
Запах жінки
Вогнем і мечем
Термінал
Гра Престолів
007
Майстер і Маргарита
та інш.
 
Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу!

Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 12 березня 2020 року о 19:00 в театрі ім. Шевченка на концертіт Кінохіти: краще за 5 років!

В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.
Соліст: Ярослав Радіоненко.
Диригент: Віталій Саражинський та Шахрох Фатхізаде.
Продюсер: Андрій Новаторов.

видео