До события осталось
250 - 450 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Lords of the Sound

Lords of the Sound "КИНОХИТЫ: ЛУЧШЕЕ ЗА 5 ЛЕТ", Вторник 18 Февраля 2020, 19:00

Ужгород, Музыкально-драматический театр
Вторник 18 Февраля 2020
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Кінохіти: Краще за 5 років

від Lords of the Sound.

18 лютого 2020 року о 19:00 у Закарпатському Драмтеатрі відбудеться ювілейний концерт від Lords of the Sound. Кінохіти: краще за 5 років!

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це - кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу:

Шерлок Холмс

Пірати Карибського моря

Гаррі Поттер

Скажений Макс

Матриця

П’ятий елемент

Мулен Руж

Термінал

Гра Престолів

007

Майстер і Маргарита

Запах жінки

Титанік

Вогнем і мечем та ін.

Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом усього колективу!

Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 18 лютого 2020 року о 19:00 у Закарпатському Драмтеатрі на концерті «Кінохіти: краще за 5 років»!

В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.
Солісти. Ярослав Радіоненко, Маргарита Мелешко.
Диригент: Віталій Саражинський та Шахрох Фатхізаде.
Продюсер: Андрій Новаторов.

видео