До события осталось
690 - 1890 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Mgzavrebi / Мгзавреби

Mgzavrebi / Мгзавреби, Воскресенье 16 Февраля 2020, 19:00

Киев, Клуб ATLAS
Воскресенье 16 Февраля 2020
19:00
Поделиться с друзьями

16 лютого 2020

Київ, Atlas

Mgzavrebi

Презентація альбому “GEO”

 

MGZAVREBI презентують в Києві новий альбом “GEO”. Це сьомий лонгплей грузинського бенду, який з 2012 року щороку збирає повні зали в різних містах України.

 

Mgzavrebi неповторні, за роки роботи вони створили власний легко впізнаваний музичний стиль, додаючи на кожному виступу імпровізацію, змішуючи елементи фольку і класики. Їх музика - втілення сучасних ритмів та автентики однієї з найбільш музичних країн світу - Грузії. Їх шість попередніх альбомів – дуже різні, та кожен із них резонував українському слухачу.

 

Гігі Дедаламазішвілі, фронтмен гурту, про новий альбом“GEO”: “Так вийшло, що з нашого першого альбому минуло 10 років. Хотілося випустити цей альбом як перший, з чистого аркуша, щоб він не став продовженням інших наших робіт. Нам хотілося почати щось нове, написати нову главу.

Головний інструмент в альбомі “GEO”– електрогітара. В ньому меньше грузинського фольклору. Це дуже людяний альбом, альбом про людину, яка відчуває все: від нескінченної любові до меланхолії, болю, радості. Це найсміливіший і дуже емоційний альбом - напевно, найемоційніший з усіх, які ми оприлюднили ”.

 

Концерт Mgzavrebi – це завжди відкриті шалені емоції, це любов у повітрі, яку можна різати на скибки ножем. Це танці, обійми і сльози, це подих Грузії, яку ми так любимо, це відвертісь і чесність в кожному слові і звуку. Mgzavrebi – це щасливі й натхненні слухачі, які виходячі з концертної зали посміхаються, бо знають що отримана емоція зможе їх надихати ще багато днів, місяців чи років.

 

16 лютого музиканти Mgzavrebi вийдуть повним складом на сцену клубу Atlas і зіграють програму з перевірених пісень і нового альбому “GEO”. Розділимо грузинське щастя разом.

видео