Киевский Планетарий. Музика Світла «HEAVEN Flute Duo»

Киевский Планетарий. Музика Світла «HEAVEN Flute Duo», Четверг 16 Января 2020, 19:30

Киев, Киевский Планетарий
Четверг 16 Января 2020
19:30
Поделиться с друзьями
Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує на нове повнокупольне шоу Музика Світла «HEAVEN Flute Duo». Цього вечора під зоряним небом чарівні флейти!
Вперше у Києві HEAVEN Flute Duo  представлять Вам концертну програму Spaseship to Eternity (Космоліт у вічність), в якій прозвучать композиції із кінофільмів, класичної, національної музики різних країн у авторському аранжуванні дуету, а також власні композиції в співавторстві з с Pol Solonar (Київ).
Наш флейтовий космоліт вирушить у фантастичну подорож та відвідає найдивніші за своєю красою музичні галактики, що створені унікальними талановитими музикантами зі всього світу.
Вас очікує незабутнє повнокупольне 3D-шоу з унікальними проекціями природи та космосу під чарівні звуки флейт HEAVEN Flute Duo.
Дует HEAVEN Flute Duo народженний з любові до флейти і музики двох флейтистів – професіоналів Амадея і Олени. Музичний стиль дуету – Heaven’s Music – музика неба (музика, що надихає).
Ви поринете у часовий музичний проміжок від видатних класичних композиторів, таких як Й. С. Бах до сучасних молодих авторів.
Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено.