Нервы, X Лет

Нервы, X Лет, Среда 09 Сентября 2020, 19:00

Киев, Южный Берег Киева
Среда 09 Сентября 2020
19:00
Поделиться с друзьями

НЕРВЫ відсвяткують своє десятиріччя великим концертом в Києві

9 вересня легендарний гурт «НЕРВЫ» відсвяткує своє десятиріччя великим сольним концертом в ЮБК.

У 2020 році гурту «НЕРВЫ» виповнюється 10 років. За цей час колектив перетворився на справжню міцну банду, яка проїхала на своєму фірмовому автобусі вздовж і впоперек країни СНД та Європу. Зараз «НЕРВЫ» на чолі з незмінним лідером Женею Мільковським – це вже не майбутнє рок-музики, а рок сьогоднішній, що веде за собою ціле покоління слухачів, небайдужиш до долі живої музики в нашій країні.

На рахунку групи чимало премій. В дискографії гурту «НЕРВЫ» шість офіційних альбомів, останній з них – «Слэм и депрессия» (2019) – прослухали понад 10 мільйонів людей, не кажучи вже про величезний тур на його підтримку та аншлагах на концертах у кожному з міст. Можливо, радіостанції й не крутять пісні гурту «НЕРВЫ» достатньо часто, але їх можна почути у всіх дворах країни. Пісні колективу стали саундтреками багатьох молодіжних серіалів («Фізрук», «Закрита школа» та інші).

Однак за ці 10 років не все було спокійно. Були злети і падіння. Але одне залишалося незмінним – це працелюбство, повага до музики та нескінченний талант Жені Мільковського, у якого завжди знайдеться та сама пісня, що потрапить у серця мільйонів слухачів. «НЕРВЫ» люблять, а «НЕРВЫ» відповідають взаємністю. І їх пісні це доводять.

9 вересня на головному пляжі столиці ЮБК «НЕРВЫ» збирає всіх прихильників, друзів, зависників, щоб гучно відзначити ювілей і пригадати, з чого все починалося. Женя Мільковський обіцяє з'явитися в неочікуваному амплуа, і майбутнє шоу не залишить байдужим нікого. Усі хіти, круті аранжування та улюблені пісні з найкращим звуком та світлом. Не пропустіть!

видео