До события осталось
90 - 590 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Новогоднее Фикси Шоу

Новогоднее Фикси Шоу

Киев, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец)
Пятница 04 Января 2019
15:00
Поделиться с друзьями

НОВОРІЧНЕ «ФІКСИ ШОУ - 2019. ФІКСИКИ ГРАЮТЬ У ЦИРК!»

НОВОРІЧНЕ ШОУ № 1 В УКРАЇНІ: ТАКИХ ФІКСИКІВ ВИ ЩЕ НЕ БАЧИЛИ!

Реальність чи віртуальний світ? Фіксики знають, що важливіше! Актуальні теми і хвилююча атмосфера циркової вистави у новому НОВОРІЧНОМУ інтерактивному шоу «Фіксики грають у цирк»!

Що таке НОВОРІЧНЕ «ФІКСИ ШОУ - 2019. ФІКСИКИ ГРАЮТЬ У ЦИРК!»?
Вся вистава – це безперервна гра глядачів з Сімкою, Фаєром та Ноликом, які дуже схожі на екранних. А також трюки і фокуси, перетворення і навіть дресирований пилосос!
Гра з друзями цікавіше комп'ютерної!
У Новому 2019 році Сімка, Нолик, Фаєр і ДімДімич запрошують глядачів у цирк. Виявляється, Фіксики можуть бути акробатами і навіть клоунами. Весь зал радіє їх виступу! Тільки невгамовний ДімДімич виявляється таким неслухняним .... Через його неуважність діти та герої потрапляють у віртуальний полон до лиходія Гіпнозіо фон Глюка! ДімДімичу доведеться зрозуміти, що реальність цікавіша віртуальної гри: адже щоб перемогти справжнього супротивника, треба не просто натискати на кнопки, а й багато чого вміти, бути розумним і сміливим.

Що особливого у НОВОРІЧНОМУ «ФІКСИ ШОУ - 2019. ФІКСИКИ ГРАЮТЬ У ЦИРК!»?
Інтерактив без меж!
Фіксики – найрейтинговіші мультяшні герої, популярні в Україні і в більше ніж 90 країнах світу. Це єдине в Україні ліцензійне Шоу від творців мультфільму.
Спілкування Фіксиків із залом починається з перших хвилин новорічного Шоу.

До речі, голоси Фіксиків справжні – вони говорять на сцені так само, як і в мультфільмі.

Діти щасливі взяти участь у розвитку сюжету, підказувати героям, бути в одній команді з улюбленими Фіксиками. А завдяки новим фантастичним декораціям з екраном на всю ширину сцени і тонкому гумору мами і тата теж втягуються у гру!
Маленькі глядачі захопляться зрозумілим сюжетом та іграми, що виходять за рамки сцени, заспівають фіксиспіванки, потанцюють всі разом і побачать на прикладі, що будь-якій грі, навіть найцікавішій, рано чи пізно треба сказати «Стоп!»
А вам цікаво, в кого фокусник ДімДімич перетворить Нолика, як на сцені з'явиться справжній Дід Мороз?
Тоді зустрінемося на арені новорічного Фікси цирку!

Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість – 1 година. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).