Нурминский

Нурминский, Четверг 21 Мая 2020, 20:00

Киев, Stereo Plaza
Четверг 21 Мая 2020
20:00
Поделиться с друзьями

21 травня 2020 вперше зустрічаємо в Києві татарського хітмейкера Нурмінского. Підірвавши реп-сцену в минулому році, він їде в українську столицю, щоб наживо виконати свої найгучніші треки. Готові запалювати під пацанські пісні? Приходьте в Stereo Plaza – буде вам кач.

Ловіть пацанські хіти наживо

Треки Нурмінского очолюють топи соцмереж. Кліпи стрімко набирають перегляди на YouTube. Хто не чув його "Джип", "Мент на мене газує", "Ауфф", "За 105 двір", "Мама вилікуй"?

21 травня ці та інші хіти репера заповнять драйвом столичну "Стерео Плазу". Приходьте, щоб насолодитися живим читанням Нурмінского. Всі свої треки він написав сам, тому в них так багато справжнього. Це чесний реп від "простого пацана", як називає себе сам виконавець. Таке точно не можна пропустити.

Дворовий реп як він є

Попри хайп, Нурмінський не вважає себе зіркою. Та й з чого б, адже його пісні – історії з життя. Звідси і яскрава дворова естетика. Нурмінський пише і читає про те, чим живе сам: про пацанські розборки, сутички з поліцією і навіть про свою улюблену беху. Тому його треки заходять. Картинки вулиці в них вражають реалістичністю. Сюжети, сленг, емоції – все натурально і пережито. Здавалося б, уже забутий дворовий реп відроджується в творчості одного виконавця. Ось як вдається фрешмену качати народ.

Хоча Нурмінський позбавлений зірковості, це не заважає нам говорити як є. Зустрічайте суперстар в київській "Стерео Плазі". Швидше замовляйте квитки, щоб потрапити на концерт нового феномена реп-сцени.

видео