До события осталось
- грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Octave One LIVE

Octave One LIVE

Киев, Secret Place
Суббота 30 Марта 2019
22:00
Поделиться с друзьями

Шоу-виступ від легенди детройтського техно Octave One

Справжня музика вітає художників, які все роблять за своїми правилами. Не так важливо, перед вами на сцені молодий артист або всесвітньо відома зірка. Головне, що музика викликає емоції, змушує рухатися. Octave One – культова група братів Берден, які застали початок розвитку жанра "техно". 31 березня вони повертаються в Україну з приголомшливим live-виступом в рамках секретних вечірок True Music.

Що треба знати про Octave One перед виступом в Києві?

Історія техно: жанр електронної музики "техно" зародився в середині 80-х в Детройті. Воно й не дивно, промислове місто надихнуло багатьох музикантів на семплування технічних звуків, шумів заводів і гуркітливих верстатів. Жанр миттю підхопили європейські продюсери, а сьогодні він є одним з головних жанрів рейв-культури. Нестримний рух техно-музики вирвався за межі андеграунд-культури і отримав світове визнання.

Культова група: Octave One дебютували в 1989 році з треком "I Believe" і стали невід'ємною частиною "другої хвилі" техно-музикантів Детройта. Вони гастролюють по всьому світу з живими виступами, роблять приголомшливі мікси на Massive Attack, Joey Negro, DJ Rolando, а їх колекції вінілових платівок позаздрить будь-який меломан. При цьому брати Берд з Octave One не зациклюються виключно на жанрі "техно", вони успішно розбавляють його вкрапленнями фанку і хауса. Тому їх записи не тільки викликають нестримне бажання віддатися танцю, а й змушують уважно прислухатися до самої музики.

Live-виступ: живі виступи – покликання Octave One, в цьому їм допомагає солідний досвід, який музиканти накопичили за тридцять років на сцені. Брати Берд ставали резидентами кращих електронних вечірок в світі, серед яких культова формація Boiler Room. 30 березня в Києві пройде перша вечірка True Music за підтримки Ballantine's, в рамках якої виступить дует Octave One зі справжнім детройскім лайвом.