Александр Положинский

Александр Положинский

Киев, Caribbean Club
Пятница 21 Сентября 2018
20:00
Поделиться с друзьями

STAR & ORCHESTRA: Олександр Положинський

Найкращі українські вокалісти у супроводі джазового оркестру і десятки хітів – після серії успішних концертів STAR & ORCHESTRA Caribbean Club Concert Hall продовжує тішити гостей яскравими виступами.

30 березня пісні у джазі заспівав лідер гурту Тартак Олександр Положинський — і це був повний аншлаг! Давно знайомі композиції у незвичайній обробці співав весь зал. Годі й казати, що Олександра не відпустили без кількох бісів.

Що ж, настав час повторити. Так-так, лідер проекту Був’є, телеведучий і шоумен, автор пісень і засновник гурту Тартак знову виступить на шоу STAR & ORCHESTRA. Дата майбутнього концерту вже відома — 21 вересня.

Олександр уже неодноразово вдавався до сміливих музичних експериментів: записав платівку з народним колективом «Гуляйгород» і заспівав під уривки з творів українських класиків разом із Орестом Крисою та Едуардом Приступою. А тепер ще й долучився до джазу.

«Не вважаю себе великим любителем і, тим більше, знавцем джазу, та впевнений, що у всьому джазовому різноманітті є багато музики та музикантів, здатних мене і втішити, і надихнути, - зізнається Олександр.

Вишукана кухня, затишна атмосфера і музика, від якої перехоплює подих, додаються. Бажаний вечірній дрес-код.

Квитки на концерти Тартак розлітаються за лічені хвилини. Радимо не гаяти час, адже такий унікальний концерт відбудеться вперше.

На питання, чого слухачам чекати на другому концерті, Олександр Положинський відповідає: «Приємних сюрпризів, позитивних несподіванок і море задоволення». Тож не проґавте грандіозне шоу STAR & ORCHESTRA 21 вересня!

__________________________________________________________________

STAR & ORCHESTRA — це масштабний проект Caribbean Club Concert Hall, де на сцені клубу зустрічаються кращі українські вокалісти та джазовий оркестр. Кожен виступ - це новий соліст і особлива програма, де є місце диско, фанку, свінгу, ритм-енд-блюзу і, звичайно, джазу. Кожне шоу неповторне і ексклюзивне. Кожне - сповнене драйвом і імпровізаціями.

Заспівати в супроводі джазового оркестру вже встигли лідер ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта, лірична Злата Огневич, запальна Оля Діброва, романтичний Володимир Ткаченко та качовий Артем Пивоваров. Кожен з виконавців вразив особливою, несподіваною програмою і отримав теплі відгуки публіки. Наприклад, Фагот заспівав Nirvana і Френка Сінатру, Dibrova прокачала всіх диско-хітами, а Злата Огневич і Володимир Ткаченко занурювали слухачів в джаз і блюз. Але на цьому амбітні експерименти Caribbean Club Concert Hall не закінчуються.

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця