До события осталось
250 - 450 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Планетарий. Оркестрове шоу “Jazz Pop Rock”

Планетарий. Оркестрове шоу “Jazz Pop Rock”, Среда 18 Декабря 2019, 19:30

Киев, Киевский Планетарий
Среда 18 Декабря 2019
19:30
Поделиться с друзьями

Джаз, поп, рок – оркестр в Планетарії

Рок-оркестр, проекції та 1000% хітів!

Мистецький проект ARTSPACE Київського Планетарію та експериментальний оркестр Сергія Лихоманенка Eclectic Sound Orchestra створили незабутню програму зі світових хітів від початку XX ст. до наших днів. Саме ці композиції творили сучасну світову музичну культуру.

Неймовірні емоції для поціновувачів сучасної музики, оркестрового звучання та запального біту. Тільки відбірні хіти в сучасних обробках.  Від Луї Армстронга, «Металіки» до «Рамштайн», Мадонни та Леді Гаги.  Мабуть, єдиний оркестровий концерт на якому важко всидіти на місцях, підтанцьовуючи в такт ритмам. Атмосферу підтримають неймовірні проекції на куполі завбільшки 830 кв.м.

Кому буде цікаво?

Всім фанатам сучасної музики. Адже більшість композицій – це хіти останніх 20 років. На шоу не зможете задрімати, адже  інструментальне звучання оркестру супроводжує
плей-бек з синтезаторами, ритм-секцією та ді-джей семплами.

Концерт буде  особливо цікавий молоді. Саме на цьому шоу оркестр постане у незвичному амплуа – рок-бенда, що руйнує стереотипи про те, що оркестрова музика нудна та нецікава.

Головною «фішкою» та унікальністю шоу є, безумовно, проекції 360  на куполі найбільшого Планетарію України. Фантастичні проекції створюють незабутні враження та ефект повного занурення у музичний простір.

Виконавці

Eclectic Sound Orchestra (ESO) – новий унікальний оркестр, який активно набирає популярність в Європі. Закладена в основу ансамблю філософія еклектики дозволила домогтися принципово нового звучання з урахуванням сучасних вимог до музики.

Оркестр Eclectic Sound Orchestra якісно відрізняється від будь-яких інших «традиційних» оркестрів. Різна жанрова спрямованість музики та використання цифрових технологій, зробили Eclectic Sound Orchestra новаторським і універсальним оркестром для будь-яких сучасних потреб шоу-бізнесу.

Музичний продюсер шоу та диригент  – Сергій Лихоманенко.

Композитори та аранжувальники: Євгеній Жаку, Юрій Яцюк, Валерія Фінікопуло, Влад Солодовніков.

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!