Новый украинский театр.

Новый украинский театр. "ОТО БУЛА ВЕСНА", Воскресенье 25 Октября 2020, 19:00

Киев, Новый украинский театр
Воскресенье 25 Октября 2020
19:00
Поделиться с друзьями

Прем’єра відбулася 17 вересня 2015 року
Вистава українською мовою 
Тривалість – 2 години 45 хвилин
З антрактом 

Створено за п’єсою «Безталанна»

Вистава, що створена за однією з найкращих українських п’єс 19 сторіччя, сучасною мовою розповідає про одвічний та нескінченний пошук людиною своєї долі.

  Так вже створені ми – кожному призначена в житті своя доля, свій шлях, своя половинка… Іноді ми – розумні та горді – намагаємося самотужки змінити свою долю, втекти від неї. Та це не завжди вдається… І добре, якщо подібні наші намагання не призводять до трагічної розв’язки…

«Ото була весна» -сучасна, жива, сьогоднішня історія! Звичайні хлопці і дівчата, яких можна зустріти на вулиці, та ті, яких можна було зустріти сто років тому, нічим не відрізняються одне від одного, коли мова йде про справжні почуття, про пристрасть, яка затьмарює розум, любовний трикутник, з якого майже неможливо знайти вихід, та кохання, про яке неможливо забути.

Спектакль грають молоді актори – грають щиро та пристрасно. Кохають, ревнують, зраджують, страждають… і знов кохають. І дивлячись виставу, в якусь мить забуваєш, що перед тобою артисти – настільки живими та близькими до нас постають вони в своїх ролях. Музичне рішення вистави побудоване на композиціях з репертуару гурту «Океан Ельзи», що органічно ввійшли в палітру вистави та ще більше наблизили її до сучасного глядача.