До события осталось
1299 - 2899 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Poets of the Fall

Poets of the Fall

Киев, Клуб ATLAS
Вторник 19 Февраля 2019
20:00
Поделиться с друзьями

Poets of the Fall: зимове повернення фінських рокерів до України

Меланхолійні, осінні або романтичні – Poets of the Fall описують багатьма приємними епітетами, які так чи інакше обіграють їх назву. Але не варто заперечувати факт, що творчість фінських рокерів зігріває у холодну пору не гірше теплого шарфа чи ароматного глінтвейну. Минулого разу колектив приїжджав до столицю першого листопада, щоб підготувати шанувальників до зими, але в цей раз київські романтики повинні бути готовими штурмувати клуб 'Atlas вже 19 лютого 2018 года!

Три причини йти на концерт Poets of the Fall

Марко Сааресто – беззмінний лідер і вокаліст групи. Гельсінкі, 2003 рік, історія Poets of the Fall починається з творчого дуету Марко і його друга Оллі Тукіайнена. Через рік виходить пісня "Last Goodbye", її група написала для продовження популярної гри Max Payne, і вона приносить хлопцям світову славу. Poets of the Fall – не тільки краща фінська група, але й головні музичні романтики, не піддатися їх харизмі та сценічній майстерності дуже складно.

Новий альбом "Ultraviolet" група представить в жовтні, після чого відправиться в тур по Європі, в фіналі якого відвідає Україну. Перший сингл "False Kings" був анонсований раніше разом з кліпом 31 січня. Ролик був знятий Мікою Хакала – він же трудився над Moonlight Kissed. Випустять альбом музиканти на власному лейблі Insomniac.

Кістяк фанбази Poets of the Fall - люди романтичні, емоційні, відкриті до вираження емоцій, готові до ліричних тем в піснях. Серед нашої публіки таких людей багато, тим більше, що група стала частим гостем українських музичних фестивалів. Ніщо не зігріє краще в лютневий вечір, ніж концерт з презентацією нового альбому фінських романтиків.