До события осталось
105 - 360 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Театр на левом берегу Днепра.

Театр на левом берегу Днепра. "Плохие дороги", Пятница 13 Марта 2020, 19:00

Киев, Театр на левом берегу Днепра
Пятница 13 Марта 2020
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Мова вистави - українська, російська

Тривалість - 3 год. з антрактом

Жанр - Шість історій про життя і війну

Прем'єра - 17 травня 2019 року

Автор - Наталія Ворожбит

Режисерка - Тамара Трунова

Художник - Юрій Ларіонов

Художниця по костюмам - Христина Корабельникова

Музичне рішення - Акмал Гурєзов

- Тамара Трунова

Помічниця режисерки - Лаура Вілцане

Вистава-лауреат премії «Київський рахунок» — краща вистава 2018 року.

Війна на сході України — це не лише вибухи, обстріли та імена загиблих. За її лаштунками, по обидва боки фронту триває життя (не)звичайних людей, яких поєднали розбиті дороги Донбасу.

Молода жінка вирушає на схід України у пошуках документального матеріалу про війну, але там, у сірій зоні прикордоння стає заручницею і своїх, і чужих історій. Вона проживає їх немовби в задзеркаллі, де вже немає добра і зла, де жертва і кат міняються ролями, а любов стає минущою і невловимою.

«Погані дороги» — це шість історій про стосунки жінок та чоловіків, загострені і спотворені війною, та про переломи, які ніколи не загояться.

Ця п’єса — одне з перших висловлювань про війну на сході Україні на великій театральній сцені. Наталя Ворожбит написала її, збираючи історії і свідчення реальних людей для сценарію «Кіборгів» (режисер Ахтем Сеітаблаєв). Та якщо «Кіборги» це про міф та звитягу, то «Погані дороги» — про саме життя, яке завжди переважатиме смерть.

Уперше п’єса була поставлена у лондонському театрі Royal Court у жовтні 2017 року. Українська прем’єра відбулася 27 вересня 2018 року на Сцені 6. 17 травня 2019 року — прем`єра на сцені Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.