До события осталось
490 - 900 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Презентация нового альбома ПОЛЮСА

Презентация нового альбома ПОЛЮСА

Киев, Клуб ATLAS
Среда 28 Ноября 2018
20:00
Поделиться с друзьями

Восени в клубі 'Atlas LOUNA презентує свій новий альбом "Полюса"

LOUNA - це гармонійний симбіоз альтернативного металу і панк-року. Але музичний протест не прозвучить без гостросоціальних текстів, виконаних потужним голосом вокалістки групи Лусіне "Лу" Геворкян. І важко назвати більш підходящу групу, здатну запалити в кожному слухачеві необхідний вогонь перед затяжною і холодною зимою. 28 листопада LOUNA виступлять у столичному клубі "Atlas з презентацією нового альбому" Полюса "- не пропустіть самий драйвовий концерт осені 2018 года!

Три причини йти на концерт групи LOUNA

Нове покоління рок-музики: і LOUNA одні з найавторитетніших її представників. Вони відомі завдяки унікальній здатності поєднувати в творчості мелодійність і агресивність, а подано все це під гострим соусом міської лірики, натхненної великими письменниками двадцятого століття.

Творчість колективу: якщо ви не знайомі з дискографією гурту, то перед концертом обов'язково прослухайте її попередні альбоми: "Зроби Голосніше!", "Час X", "Ми - це Louna" і "Чудовий новий світ". Коли прийде час виходити на сцену, музиканти обов'язково зможуть здивувати слухачів і старими треками, і новим творчістю і божевільним кавером на "Громадянську оборону".

Новий альбом: "Полюса" для LOUNA став п'ятим за рахунком студійним альбомом, роботу над яким музиканти довгий час зберігали в таємниці від сторонніх очей і вух. В результаті ми отримали міцну і витриману в усіх сенсах пластинку, що зберегла фірмові переваги гурту: драйв, чесність і потужну енергетику. У порівнянні з дебютним альбомом "Зроби Голосніше!" LOUNA подорослішала і стала більш впевненою в собі, але стежити за їх творчими експериментами все так само цікаво!