"Щелкунчик" с Екатериной КУХАР, Воскресенье 31 Января 2021, 20:00

Киев, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец)
Воскресенье 31 Января 2021
20:00
Поделиться с друзьями

31 січня 2021 року на сцені Жовтневого палацу відбудеться балет «Лускунчик» в Києві,  за участю прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар.

Це класичний балет, який кожен з нас знає з дитинства. Дивитися його можна нескінченно, а особливо, коли головну жіночу роль у ньому виконує одна з найбільш відомих та визнаних танцівниць України - Катерина Кухар. Лібрето вистави створено за мотивами казки “Лускунчик і Мишачий король” про зачарованого принца, якого відьма перетворила на потворну ляльку. Але дівчинка Марі потрапила до Марципанового королівства і завдяки своєму люблячому серцю розвіяла злі чари та звільнила Лускунчика від закляття. Автором інсценування став французький балетмейстер Маріус Петіпа, який більшу частину свого життя прожив в Росії.

Класичний балет Петра Чайковського

Цей балет не став би світовим шедевром без музики видатного композитора Петра Чайковського, що і зараз є однією з візитних карток автора. Геніальна музика та балетні партії майстра склалися в одну з найкращих вистав в історії балету, який ми запрошуємо подивитись наживо. Незабутні емоції та неперевершене мистецтво для вас