Шоу гигантских фонтанов

Шоу гигантских фонтанов

Киев, Национальный цирк Украины
Суббота 01 Декабря 2018
16:00
Поделиться с друзьями

Національний цирк України запрошує друзів на ексклюзивну програму «Шоу велетенських фонтанів». Артисти підготували унікальне шоу, яке по-справжньому здивує публіку. Тільки найяскравіші номери, море позитиву і магія води – для вас!

Манеж Національного цирку України пішов під воду і перетворився на чарівне дзеркальне озеро. До столичного цирку завітала нова міжнародна програма «Шоу велетенських фонтанів».
Інженерне ноу-хау буде презентоване глядачам вже з 21 вересня, та дивуватиме Вас новітніми технологіями, складними конструкціями, які поєднали у собі дивовижну гру світла, музики, вибухового вогняного полум’я, світлових екранів, 600 – ми феєрично-яскравими водяними водограями.
А прикрасить яскраве дійство – гігантський фонтан, який сягне двадцяти шести метрів і засяє яскравими барвами веселки.
Серед танцюючих фонтанів та водограїв працюватимуть талановиті майстри циркової справи, які вражатимуть цирковою майстерністю у підкоренні повітряного та водяного простору, а також дивуватимуть глядачів різноманітністю і різножанровістю циркових номерів.
Масштабне шоу, яке підкорило міліонні серця глядачів ближнього зарубіжжя стрімко наближається до України з прем’єрним показом. Не втрачайте унікальної нагоди стати свідком видовищного дійства, купуйте квитки на нову програму, яка вперше приїхала на гастролі до України!!!