До события осталось
200 - 700 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Театр на Подолі.

Театр на Подолі. "Серые пчелы", Четверг 09 Апреля 2020, 19:00

Киев, Театр на Подоле
Четверг 09 Апреля 2020
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Ексклюзивно в театрі на Подолі вистава за романом Андрія Куркова «Сірі бджоли», який увійшов до шорт-листа «Книги року BBC-2018».

Вороги дитинства не можуть стати вірними друзями, але їм доводиться проводити холодні зимові вечори у компанії один одного. Бо їх лишилося лише двоє. Два останні мешканці села.

Про автора:
Андрій Курков – найвідоміший український письменник в Європі, автор понад 20-ти книг, пише для дорослих і дітей, кіносценарист. Голова українського Pen-клубу. Його твори перекладено 36-ма мовами світу. Лауреат премії Європейської кіно академії як кращий сценарист.

Автор про постановку:

– Про книги і театр. Ви зараз готуєте сценарій за вашим романом «Сірі бджоли» для постановки Віталієм Малаховим у Театрі на Подолі. Наскільки у такому разі змінюється текст оригінального твору?

– Тут я пишу не за романом – історія у мене в голові, вона та ж. Та фактично це нові діалоги, але зі збереженням інформації, що є в романі. З’явились нові сцени і персонажі, яких немає в романі. Гадаю, що з’явиться ще одна героїня. Вона умовно є, але буде по-іншому.

– Для тих, хто не читав: «Сірі бджоли» – про що?

– Це книжка про «сіру зону», яка може бути всередині чи навколо людини. Про те, яким є вплив оточення – і політичного, і соціального – на життя людини, яка живе в місцях, де не вистачає ініціативи, думок, кольорів. Тобто в принципі, де не відчувається країна, а відчувається тільки територія.

Режисер Віталій Малахов про виставу:

«Це загалом історія дуже звичайна. Про людей, далеких від банальної політики, від її лозунгів, про людей, які сумніваються.

У п’єсі немає одного – за Україну, а іншого – проти неї. Персонажів ситуація змусила обирати сторону, життя поставило у такі обставини, що одному з них зручніше ходити за провіантом на територію, підконтрольну окупантам. Такий вибір не можна засуджувати, бо війна протиприродна для людини.

Є такий вислів: «Ти можеш не звертати уваги на політику, але прийде час, коли політика візьметься за тебе».

Мова вистави – українська

2 години з антрактом

Жанр – Драма

Автор – Андрій Курков

Режисер-постановник – Віталій Малахов

Асистент режисера – Ярослава Калязіна

Художник-постановник –

Художник з костюмів – Світлана Заікіна

Композитор – Іван Небесний

Балетмейстер – Анжеліка Борисова

Художник з освітлення – Сергій Невгадовський

Звукорежисер – Сергій Шевченко

Відеозйомка –

Відео – Олександ Братінов, Сергій Тітенко

Помічник режисера – Любов Скірко, Софія Людвіченко 

Прем'єра - 11 травня 2019 року

  • Помічник режисера — Любов Скірко, Софія Людвіченко