SLADE

SLADE

Киев, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец)
Вторник 06 Ноября 2018
19:00
Поделиться с друзьями

SLADE - лідери британського глем-року виступлять в Києві

Один з найбільш олдскульних колективів Великобританії відправляється в ювілейний тур по всьому світу. П'ятдесят років вони роздають спеку на найбільших музичних фестивалях, збирають нагороди і пишуть пісні, які міцно засідають в серцях шанувальників, і на самій вершині чартів. Раді вітати легендарних музикантів в столиці України, де група виступить 6 листопада 2018 року в Міжнародному центрі культури і мистецтв "Жовтневий".

Три причини піти на концерт SLADE в Києві

Їх обожнюють мільйони і це не перебільшення, за пів-століття дискографія Slade побувала в плеєрах не одного покоління меломанів. Тільки в Україні щорічно проходять десятки різних акустичних триб'ютів, вечорів, присвячених творчості британської групи, а Дейв Хілл і Дон Пауелл стали рок-іконами для відданих фанатів!

Нові пісні і старі хіти: концертна машина часу перенесе публіку в 60-70х., коли жанр перебував на вершині своєї популярності. Хочете поринути в ностальгічну атмосферу глем-року – будь ласка. Хочете почути, на що ікони жанру здатні сьогодні – тим більше не пропустіть концерт в МЦКМ "Жовтневий". "Cuz I Luv You". "Get Down And Get With It", "Gudbuy T'Jane", "Mama Weer All Craze Now" – ви отримаєте все це і навіть більше!

Пауер-балади від легенд глем-року: до Києва приїде половина "золотого складу" команди – до засновників SLADE фронтмена Дейва Хілла і барабанщика Дона Пауелла приєдналися Джон Беррі та Мел МакКналті. Гурт максимально зіграний та випробуваний тисячами спільними виступами, так що вони готові піддати жару, щоб підірвати своєю енергією концертний зал!