До события осталось
790 - 1200 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Sonata Arctica

Sonata Arctica, Среда 07 Апреля 2021, 20:00

Киев, Клуб ATLAS
Среда 07 Апреля 2021
20:00
Поделиться с друзьями

7 квітня 2021 року у клубі Atlas (Атлас) відбудеться концерт гурту Sonata Arctica в Києві. Ці фінські пауер-металісти вже підкорили США, Австралію, Канаду, Японію, а тепер вони їдуть в Україну!

Все почалося ще у далекому 1996 році, коли у містечку Кемі з’явилася хард-рок група Tricky Beans, величезний вплив на яку справив гурт Queen. Лідер Tricky Beans Тоні Какку ніколи цього і не спростовував. Проте це були лише творчі пошуки,

Разом з назвою Sonata Arctica музиканти знаходять своє справжнє звучання і починають грати symphonic power metal, а вокаліст гурту  додає сюди суміш тенору і фальцету, що робить партії справді неповторними.

Концерт важкої музики

З того часу пропозиції про співробітництво з відомими лейблами, перемоги в хіт-парадах і сумісні виступи з такими вагомими представниками напрямку, як  Nightwish, Iron Maiden, Gamma Ray, Stratovarius, Rhapsody, Epica та іншими - стали звичайною реальністю Sonata Arctica. Окрім цього,  гурт постійний учасник провідних метал-фестивалів світу, включаючи Wacken Open Air.

Понад 20 років Sonata Arctica є одним з найвідоміших в світі пауер-метал гуртів і звичайно, не збирається зупинятись. 14 платівок і безліч хітів - говорять самі за себе.

видео