До события осталось
190 - 450 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Stand-Up: для мам, для дам и для мадам!

Stand-Up: для мам, для дам и для мадам!, Вторник 10 Марта 2020, 19:00

Киев, Caribbean Club
Вторник 10 Марта 2020
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

«STAND-UP: для мам, для дам і для мадам!»

10 березня, 19:00, Caribbean Club Concert Hall!

Запрошуємо на вечір, присвячений чарівним та неповторним жінкам!

Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

1 вечір - 1 сцена - 6 супер-коміків – буде СМІШНО!

- ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.

- СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.

- ВОЛОДИМИР ЄВЧУК – людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також, Володимир, переможець проєкту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 та автор гумористичних телевізійних проєктів України.

- СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проєктів України.

- АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проєкту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону» на «ТНТ», переможець проєкту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проєкту «Ліга Сміху» на телеканалі «1 1».

- ЄВГЕНІЙ БУРАКЕВІЧ – добряк з Мінська. Отримав гран-прі Independent Stand Up Festival (Київ 2017), один із переможців міжнародного тижня стендап-комедії (Київ 2019), учасник великої сцени SPBSTANDUPFEST (Санкт-Петербург 2019).

Тривалість програми – 90 хвилин. Рекомендовано особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

видео