До события осталось
190 - 450 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Stand-Up: Happy New Year

Stand-Up: Happy New Year, Понедельник 16 Декабря 2019, 19:00

Киев, Caribbean Club
Понедельник 16 Декабря 2019
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

1 вечір - 1 сцена - 6 супер-коміків – буде СМІШНО!

- МАКСИМ КРАВЕЦЬ – справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. А ще Максим – фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», автор та актор гумористичного проекту «#шоуюри» на телеканалі «1 1», кіноактор та кіносценарист.

- СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.

- СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.

- МАКСИМ КОНОВАЛ – переможець «Стендап ШОУ» на «Новому каналі» та переможець проекту «Розсміши коміка» на телеканалі «1 1».

- АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проекту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону» на «ТНТ», переможець проекту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху».

- Ведучий вечора, ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.

Тривалість програми – 90 хвилин. Рекомендовано особам від 18 років.