STAND-UP in UA: СЛАВА КОМИССАРЕНКО

STAND-UP in UA: СЛАВА КОМИССАРЕНКО

Киев, Дворец культуры КПИ
Суббота 16 Марта 2019
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Слава Комісаренко, додатковий концерт у Києві! 16 березня о 19:00 в Палаці Культури КПІ топовий комік представить абсолютно нову програму. Запрошені гості: Андрій Калмачевський та Коля Зирянов.

Stand Up шоу - це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і новий формат Stand-up in UA надає сильного поштовху цьому напрямку. У ньому виступають тільки найтоповіші стендапери на території всього СНД. І цього разу на сцену повертається Слава Комісаренко.

Восени 2018 року він вперше виступав перед українським глядачем. І його розривні концерти увінчалися шаленим успіхом! Тому тепер комік готує свіжу програму.

Слава Комісаренко - один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко здобув популярність та став одним з головних резидентів проекту Stand up від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною. З однієї сторони, ці номери схожі на звичайні розсуди звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця та вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. А емоційність та артистизм Слави стали особливою родзинкою його виступів. При підготовці програм він ставить задачу не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні та важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтесь, наскільки багатий і якісний у Слави Комісаренка гумористичний арсенал.

Разом зі Славою виступатимуть Андрій Калмачевський та Коля Зирянов.
Коля Зирянов - перспективний український комік, який невпинно набирає обертів. Андрій Калмачевський - чемпіон першого сезону "Ліга Сміху" в складі команди "Два капитана 1955". Він також виступав зі Славою в осінніх концертах та зміг не просто "розігріти" публіку, а довести її до нестримного сміху! І цього разу саме для вас він представить свій новий матеріал.

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.

Тому 1
6 березня на вас чекає тільки якісний, "смачний" гумор від Слави Комісаренка, Андрія Калмачевського та Колі Зирянова.
Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською мовою. Рекомендовано особам від 18 років.