До события осталось
150 - 400 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
STAND-UP: не переМАЙся

STAND-UP: не переМАЙся

Киев, Caribbean Club
Суббота 04 Мая 2019
19:00
Поделиться с друзьями

«STAND-UP: не переМАЙся!» 4 травня Caribbean Club Concert Hall! Вечір стендап-комедії присвячений весняному відпочинку! Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії! Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

1 вечір — 1 сцена — 5 супер-коміків – буде СИЛЬНО!

 • ДЕНИС КОРАБЛЬОВ – учасник таких проектів, як: «Стендап Клуб», «Comedy ua», рубрики «Стендапер» на НЛО TV, шоу «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV».
 • КИРИЛО МАЗУР – наймолодший комік України, двічі переможець шоу  «Розсміши коміка», володар премії «Відкриття фестивалю» на українському фестивалі стендап-комедії.
 • СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.
 • СЛАВА БУ  – учасник та організатор Standup_ks (Херсон) та Standup_Niko (Миколаїв), учасник телевізійного проекту «Розсміши коміка».
 • АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проекту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону на ТНТ», переможець проекту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху».
 • Ведучий вечора: киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали – ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ.
 • Тривалість програми 1,5 години. Рекомендовано особам від 18 років.

    «Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

  Фан-зона — свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.