До события осталось
350 - 1050 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Lords of the Sound. Симфоническое трибьют шоу. Queen | AC/DC

Lords of the Sound. Симфоническое трибьют шоу. Queen | AC/DC, Пятница 22 Ноября 2019, 19:00

Киев, Дворец «Украина»
Пятница 22 Ноября 2019
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Симфонічне триб’ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound.

Енергія легенд року QUEEN та AC/DC в одному концерті!

Запальні рок-бенди, сучасний оркестр, потужні вокалісти та спецефекти об’єдналися, щоб відтворити легендарну музику кумирів для тебе!

Експресія рок-гігантів та глибинність симфонічного аранжування зіллються в піснях, що сколихнули весь світ. Queen та AC/DC – музичні титани, які розривали сцени по всьому світу, а на їх музиці виросли три покоління палких фанатів! І щире захоплення ними змусили Lords of the Sound створити симфонічне триб’ют шоу «Rock Legends». Драйв та гармонія, мурахи по шкірі та нестримні коливання тіла, наспівування обожнюваних пісень – це все твої відчуття на концерті 22 листопада.

QUEEN – один з найбільш успішних гуртів в історії рок-музики. Та й один з найнеординарніших. Свого часу вони перевернули уявлення про музику, стали революціонерами, доводили натовпи людей до божевілля, вразили та закохали світ своїм музичним баченням. Їх музика непідвладна часу, вона не старіє.

У симфонічному аранжуванні та у виконанні гурту «The Beast» (соліст Іван Ворон) зазвучать нетлінні « Bohemian Rhapsody », « We Will Rock You », « We Are the Champions », « The Show Must Go On », «Another One Bites the Dust», «I Want to Break Free» та інші пісні, що стали класикою року. Другий блок шоу присвячений ще одному з найвідоміших гуртів в історії рок-музики.

AC/DC розглядаються як піонери хард-року та хеві-метала, хоча самі свою музику завжди класифікували як рок-н-ролл, в основі якого лежить ритм-н-блюз, посилений залізним звучанням гітар, барабанним громобоєм та скреготливим вокалом.

І якнайкраще з нелегким репертуаром впорається офіційний триб’ют гурт “Easy Dizzy” (солісти Matteo Giovannone та Андрій Соколов) у супроводі Lords of the Sound. Будьте певні, ці хлопці відтворюють атмосферу, заряджають потужною енергією та драйвом рок-н-рола в дусі AC/DC!

Легендарний барабанщик AC/DC Кріс Слейд після сумісного годинного концерту з Easy Dizzy відмітив їх високий рівень: «Вони глибоко в матеріалі, віртуозні, сповнені запалу та легко імпровізують». Тому готуйтеся до якісного відриву під Back in Black, Thunderstruck, Highway to Hell, T.N.T., Shoot to Thrill та інш. у симфонічному супроводі Lords of the Sound.

Дві години запального симфо-року Queen та AC/DC охоплять вас з головою на симфонічному триб’ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound.

видео