До события осталось
150 - 375 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Тайны старой Вены

Тайны старой Вены

Киев, Дом Архитектора
Суббота 26 Января 2019
12:00
Поделиться с друзьями

Найвідоміший український класичний проект – камерний ансамбль «Артехатта» під керуванням Мирослави Которович готує чудову подію до Дня народження Вольфганга Амадея Моцарта – концерт для дітей та дорослих «Таємниці старого Відня»! Це концерт проекту Класика Плюс, який відбудеться 26 січня у Будинку Архітектора. Під час концерту відбудуться елементи оркестрового інтерактиву – маленькі слухачі спробують спробувати зіграти з оркестром! Також, на дітей чекають сюрпризи від театру пантоміми "Plastic On".

Під час концерту прозвучать відомі твори віденських класиків, такі як «Дитяча симфонія» Гайдна, «Анна полька» Штрауса, «Аве Марія» Шуберта та інші чудові музичні перлини. Агенція «Музичний сад» та неординарні молоді музиканти упевнені, що саме так потрібно відзначати День народження генія! Моцарт і його твори - це чудо, яке додає життю сонячних променів і яскравих емоцій!

Мирослава Которович – вагоме ім’я для української музики. Творчість скрипальки відома як в Україні, так і за кордоном - Мирослава має потужний концертний графік і купу творчих планів. Камерний ансамбль «Артехатта» з’явився 5 років тому і одразу зарекомендував себе як дуже цікавий музичний колектив з високим рівнем майстерності та артистизму. Їх проекти вирізняються цікавою режисурою та драматургією і неповторною авторською концепцією, що сприяло швидкому зростанню популярності.

Проект Класика Плюс - це серія заходів для усієї родини, де музика у виконанні провідних українських та іноземних музикантів, буде об’єднана з номерами найкращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти навчатимуться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі – ще раз переконаються у тому, що краса та любов врятують світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов’ю до музики і дітей, враховують поради провідних спеціалістів і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна зарахувати не тільки до розважальних, але й до виховних заходів!

Якщо Ваша дитина ще не бувала на концертах класичної музики, можливо, це саме той захід, на якому треба бути? Чекаємо на Вас!